ما در «اُبو پلاس» برای احترام کاربران گرامی، در زمان خرید، ثبت نظر و دیگر امکانات موجود،‌ خواستار اطلاعاتی هستیم تا بتوانیم در شرایطی امن و مطمئن، خدمات را به آنان ارائه دهیم.

به چه منظور اُبوپلاس از اطلاعات شما استفاده می‌کند؟

 برای امر پردازش و ارسال سفارش‌، اطلاعاتی از جمله آدرس، شماره تلفن و ایمیل کاربر موردنیاز است. به دلیل اینکه تمامی سفارش‌ها در اُبو پلاس مطابق با قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، نیاز است تا کاربران عزیز در حین انجام عملیات خرید خود، اطلاعاتی را با توجه به حقیقی و یا حقوقی بودن شخص نام‌برده به‌صورت نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی، در جهت قید و صدور فاکتور رسمی و گواهی ارزش‌افزوده،‌ در اختیار وب‌سایت قرار دهند.

شایان ‌ذکر است که آدرس و تلفن درج‌شده در پروفایل کاربر تنها موردپذیرش سایت بوده و تمامی مکاتبات فروشگاه اینترنتی اُبو پلاس با این مشخصات صورت خواهد گرفت. درصورتی‌که موارد مذکور مورد تائید قرار نگیرند و یا به‌صورت کامل درج نشده باشند، اُبو پلاس جهت اطمینان و قطعیت ثبت سفارش  می‌تواند اطلاعات تکمیلی بیشتری را از کاربر درخواست نماید.

اُبو پلاس چه اطلاعاتی را از شما دریافت و نگهداری می کند؟

  • آدرس پروتکل اینترنت (IP) که برای اتصال رایانه به اینترنت استفاده می شود.
  • اطلاعات ورود ، آدرس ایمیل و رمز عبور
  • محل دستگاه یا رایانه شما
  • نسخه و تنظیمات منطقه زمانی
  • تاریخچه خرید و استفاده از محتوای سایت
  • شماره تلفن‌های مورد استفاده برای تماس با شماره خدمات مشتری

 

کوکی‌ها و  شناسه ها چه کاری انجام می دهند؟

همانند دیگر وب‌سایت‌ها اُبو پلاس نیز از جمع‌آوری کوکی‌ها و IPها استفاده کرده و پروتکل و لایه‌های امنیتی این وب‌سایت با بهترین مدیریت،‌ حداکثر تلاش خود را به عمل می‌آورد تا اطلاعات کاربران را حفظ نماید و از دسترسی‌های غیرقانونی به آن‌ها جلوگیری کند.

در غیر این صورت مسئولیت هرگونه سوءاستفاده به شخص متخلف مربوط بوده و اُبو پلاس حق اعتراض و پیگیری قانونی را بنا بر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

 

کاربر به چه اطلاعاتی دسترسی دارد؟

وضعیت سفارشات اخیر (از جمله اشتراک ها)

تاریخچه کامل سفارش‌ها؛

اطلاعات شخصی شناسایی کاربر (از جمله نام ، نامه الکترونیکی ، رمز عبور و آدرس)

تنظیمات پرداخت

تنظیمات اطلاع رسانی الکترونیکی (از جمله هشدار در دسترس بودن محصول ، ارائه ، یادآوری موارد ویژه و خبرنامه)

لیست های خرید

محتوا ، دستگاه ها ، خدمات و تنظیمات مرتبط با آن

محتوایی که اخیراً مشاهده کرده؛

نمایه (از جمله بررسی های محصول ، توصیه ها ، یادآوری ها و مشخصات شخصی)؛

 

امنیت اطلاعات کاربر در چه حد است؟

تمامی موارد حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده‌ی شخص کاربر بوده و جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده، وی نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش نماید.

در صورت تغییر شماره کاربر و یا واگذاری آن به شخص دیگر، باید در خصوص جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده اقدام به تغییر شماره در پروفایل کاربری خود نماید.

مسئولیت هرگونه خسارت در خصوص موارد ذکرشده در بالا برعهده‌ی کاربر بوده و وی حق هیچ‌گونه ادعا و طلب خسارت از جانب اُبو پلاس را نخواهد داشت.

موارد مربوط به هویت کاربران به‌صورت محرمانه نزد اُبو پلاس خواهد بود و تنها درصورتی‌که در خصوص ارائه آن‌ها، حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد،  این کار را انجام خواهد داد.

اُبو پلاس در جهت حفظ اطلاعات و حریم شخصی شما کاربران عزیز، امین خواهد بود و امید است تا تجربه‌ای خوشایند و راحت را برای شما بزرگواران فراهم آورد.

کاربران می‌توانند در صورت وجود هرگونه سؤال و ابهام از طریق کانال های ارتباطی با اُبو پلاس در تماس باشند.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی کدام است؟

سامانه‌ی اُبو پلاس تعهد می‌کند که به تمام اطلاعات شخصی کاربران خود احترام گذاشته و از آن‌ها محافظت کند. همچنین متعهد می‌شود که جهت مطمئن‌تر و ایمن‌تر شدن استفاده کاربران از سایت، فنّاوری موردنیاز را به کار گرفته و حریم سایت خود را توسعه دهد. کاربران نیز با استفاده از سایت اُبو پلاس، رضایتمندی خود را از این سامانه اعلام می‌دارند. در صورت استفاده کاربر از هر یک از خدمات اُبو پلاس،‌ وی مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود است و تمامی مسئولیت‌های استفاده از این حساب را می‌پذیرد.

موارد و مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات اُبو پلاس،‌ شامل متن، آرم، تصاویر و ویدئو‌های تصویری، کلیه‌ی موارد قابل دانلود ، کپی و کلیه‌ی محتوای تولیدشده توسط این سامانه، جز اموال آن محسوب شده و حق استفاده و نشر آن‌ها در انحصار «سامانه اُبو پلاس» است. هرگونه استفاده غیرمجاز از موارد مذکور بدون کسب مجوز کتبی نیز پیگرد قانونی دارد.

شایان‌ذکر است تمامی اسکریپت‌ها و اسامی محصولات قابل‌ارائه توسط سامانه اُبو پلاس و علائم تجاری ثبت‌شده نیز در انحصار این سامانه است و هرگونه استفاده از آن‌ها با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کلیه‌ی حقوق موجود در خصوص استفاده از لیست محصولات، مشخصات و قیمت کالا و دیگر مشتقات اُبو پلاس، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، استفاده روبات و دیگر روش‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات، محفوظ است.

مراجع رسمی مورد تائید اُبو پلاس برای ارتباط با مشتریان به شرح زیر است:

(آدرس وب‌سایت)

(ایمیل اُبو پلاس)

(تلفن و سامانه پیامکی اُبو پلاس)

 

درصورتی‌که شخص کاربر نام و نشانی فرد دیگری را جهت تحویل محصول سفارشی خود ثبت نماید، اُبو پلاس تنها در همان خرید از اطلاعات ثبت‌شده استفاده خواهد کرد.

در برخی از موارد نیز، فروشگاه اُبو پلاس جهت ارتقاء خدمات خود و تحقیقات بازاریابی و بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت از اطلاعات کاربران استفاده نموده و اقدام به ارسال پیامک‌ و ایمیل خواهد کرد. همچنین جهت رفاه و آسایش کاربران، افرادی که تمایل به دریافت پیامک و ایمیل از سوی اُبو پلاس ندارند، می‌توانند در پروفایل کاربری خود اقدام به غیرفعال نمودن عضویت دریافت خبرنامه اُبو پلاس نمایند. عدم اقدام به لغو دریافت خبرنامه نیز به‌منزله‌ی رضایت از این عمل از سوی کاربر تلقی خواهد شد.

شماره‌(های) اختصاصی فروشگاه اُبو پلاس برای ارسال پیامک به کاربران و مشتریان خود ……. است. تمامی وضعیت‌های سفارش کاربران و یا رویدادهای فروشگاه، از طریق این سامانه ارسال می‌گردد و بدیهی است که امکان ارسال پیامک از سوی کاربر به این شماره(ها) وجود ندارد. بنابراین ارسال پیامک تحت عنوان اُبو پلاس با هر شماره و ایمیل دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام اُبو پلاس بوده و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً از طریق شماره تماس………. و یا ایمیل …………. ما را مطلع فرمایید.

کاربران ضمن استفاده از خدمات اُبو پلاس، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آ‌ن‌ها را به اُبو پلاس اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب خواهد کرد.